Diskuze

K formátování příspěvku můžete využít Markdown (příklad najdete i na Wikipedii). Příspěvek můžete editovat nebo smazat do 10 minut od odeslání.
StanleyBK
16.02.2020 (17:42)

Tak to opravdu vypadá na Kladno, chudák JJ, to bude muset hrát aspoň do 50, aby se zase vrátili.

Hafo
16.02.2020 (17:39)

Dneska pekna bida oproti vcerejsku, absolutne nekoukatelnej hokej. ☹️

X
16.02.2020 (17:18)

To jak jsme nechali při prvním gólu Mahbota kličkovat před brankářem, když tam byli kolem 4 naši hráči bylo až moc okatý....

16.02.2020 (17:11)

Nekoukatelnej hokej z obou stran, hlavně ta první třetina, to byl humus.....

x
16.02.2020 (17:14)

V první třetině jsme zasypali jako druhý tým tabulky poslední Litvínov neuvěřitelným počtem dvou střel.... 😂 😂 😂

16.02.2020 (16:44)

To je strašná bída dneska,ale není se čemu divit po včerejšku těžký zápas.

X
16.02.2020 (16:46)

Nebe a dudy proti vcerejsku. Dneska se na to neda divat. Strasnej neduraz, chyby v obrannym pasmu. Strasidelny buly, kdy nemame zatim uspesnost ani 30%. Dneska vyhrajou vsechny tymy ze dna. Neprekvapive 😀

Sigi
16.02.2020 (15:22)

Dnes v sestavě bez Kašpara. Chápu, že po létech v Litvajzu se mu proti svým nechce 👍

Hafo
16.02.2020 (11:03)

Vcera jsem si rikal po 2 tr. ze ikdyby se prohralo tak nebudu nastvanej pac se na ten hokej opravdu pekne koukalo. Tenhle zapas a zapas se spartou zatim asi nejhezci v sezone.

16.02.2020 (15:11)

Ještě bych dodal ještě jeden z nejlepších zápasů byl určitě ten první zápas doma s Třincem to mělo taky velice slušný výkon a skončilo to 4:3 pro nás :bk: 👍

Partneři

Místo pro vaši reklamu - podpoříte nás při tvorbě chorea a dalších fanouškovských aktivit